Expertise cursusleider
Bert Roos is een zeer ervaren trainer op het gebied van automatisering en digitalisering. Dankzij zijn uitstekende didactische en communicatieve vaardigheden kan hij informatie op een heldere manier overbrengen. Bert is, met een WO denkniveau, in staat om tijdens de cursus mee te denken met de specifieke problemen die van toepassing zijn binnen het onderwijs.

Hij staat bekend om het grote enthousiasme waarmee hij tijdens zijn trainingen zaken in beweging krijgt: kennisoverdracht met passie en expertise! Meer dan duizend organisaties maakten al gebruik van de kwaliteiten van Bert Roos en zijn diensten worden gewaardeerd met hoge beoordelingen.
Lees meer
Situatie
Beginnerscursus waarin een goede basis gelegd om de structuur en werkwijze binnen Excel onder de knie te krijgen.
Je werkt niet tot nauwelijks met Excel en zou er graag wat meer van weten. Excel ervaar je zo nu en dan als tijdrovend en frustrerend. Je vult bladen aan, maar laat het maken van nieuwe bladen liever aan iemand anders over. Simpele formules weet je, met wat moeite, zelf te maken, maar je doet er langer over dan gewenst. Je bent toe aan een leerzame en inspirerende cursus, waarbij je Excel-kwaliteiten in één dag een flinke boost krijgen!
Je snakt naar een ervaren trainer die de stof vlot en helder overbrengt en die zowel ruimte maakt voor vragen vanuit jouw dagelijkse praktijk als voor het direct en praktisch oefenen en toepassen van de aangereikte tips & tricks.
Lees meer
Globale inhoud van deze cursus
In een rustig tempo wordt een goede basis gelegd om de structuur en werkwijze binnen Excel onder de knie te krijgen. De onderwerpen worden afgestemd met de deelnemers en er kan in overleg gewerkt worden met eigen bestanden als lesmateriaal. Richtlijn voor de inhoud:
- Excel starten, weergeven en sluiten
- Werkmappen openen, sluiten en opslaan
- Navigeren in Excel
- Gegevens invoeren, teksten, getallen en datums
- Selecteren, kopiëren en verplaatsen
- Werkbladen selecteren en herbenoemen, invoegen, verplaatsen, kopiëren, verwijderen en verbergen
- Invoeren van eenvoudige berekeningen
- Kopiëren van berekeningen
- Absolute en relatieve celverwijzingen in berekeningen
- Opmaken van rijen en kolommen
- Invoegen verwijderen en verbergen van rijen en kolommen
- Cellen opmaken handmatig
- Cellen opmaken met stijlen
- Cellen opmaken met eenvoudige voorwaardelijke opmaak
- Werkbladen klaar maken voor afdrukken
- Kop- en voetteksten
- Grafieken maken van uw gegevens
- Tabellen met gegevens sorteren
- Gegevens in tabellen filteren

De cursus wordt gegeven met de Nederlandse of Engelse versie van Excel. Na afloop van de cursus ontvang je digitaal het naslagmateriaal in pdf-vorm. We raden aan om zelf ook aantekeningen te maken tijdens de cursus.
Lees meer
Doel van deze cursus
Na afloop van de cursus ben je in staat om:
• Zelfstandig eenvoudige werkbladen op te zetten
• Eenvoudige berekeningen toe te voegen
• Gegevens in tabellen te sorteren en te filteren.
• De opmaak van uw bladen aan te passen
• Eenvoudige grafieken tot slot daaraan toe te voegen
Je kunt bladen opslaan, verzenden en indien gewenst netjes en overzichtelijk afdrukken.

Lees meer
Afsluitingsbewijs
Aan het eind van de cursusdag ontvang je een certificaat.
Lees meer