Contact

Wanneer u contact op wilt nemen met ZeeProf stuur dan een mail naar info@zeeprof.nl

U kunt ook direct contact opnemen met de projectleiding:

Arjan Beekman, projectcoördinator
a.beekman@zeeprof.nl

 

Jaco Klink, projectleider 
kli@cswalcheren.nl

 

Marion Dronkers, projectmedewerker
m.dronkers@zeeprof.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Calvijn College Dianne Janse jnp@calvijncollege.nl Afdeling administratie Postbus 362
4461 ZN Goes
Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Jaco Klink kli@cswalcheren.nl Afdeling administratie Postbus 541
4330 AM Middelburg
Edudelta College n.n.b. n.n.b. n.n.b. n.n.b.
Hogeschool Zeeland Maureen den Hamer Maureen.den.hamer@hz.nl Afdeling administratie n.n.b.
Hoornbeeck College E.W. Timmerman EWTimmerman@hoornbeeck.nl Centrale administratie Postbus 875
3800 AW Amersfoort
Isaac Beeckman Academie n.n.b. n.n.b. n.n.b. n.n.b.
Mondia Scholengroep Monique Wagensveld m.wagensveld@nehalennia.nl Afdeling administratie n.n.b.
Ostrea Lyceum Esther Pieterman ptn@ostrealyceum.nl Afdeling administratie Postbus 444
4460 AV Goes
Pontes Pieter Zeeman n.n.b. n.n.b. Stichting scholengroep Pontes Postbus 225
4300 AE Zierikzee
Pontes Scholengroep Elma Hooijdonk hk@pontes.nl Stichting scholengroep Pontes Postbus 370
4460 AT Goes
Reynaertcollege Dagmar Ederer ede@reynaert.nl Afdeling administratie Postbus 32
4560 AA Hulst
ROC West-Brabant n.n.b. n.n.b. n.n.b. n.n.b.
Scalda Marja Bos bos@scalda.nl Afdeling administratie Postbus 7018
4330 GA Middelburg
Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Petra Steijaert psr@derede.nl Afdeling administratie Postbus 375
4530 AJ Terneuzen
Zeldenrust-Steelantcollege Natascha Coppieters n.coppieters@zsc.nl Afdeling administratie Postbus 146
4530 AC Terneuzen
Zwin College n.n.b. n.n.b. Afdeling administratie Postbus 32
4500 AA Oostburg